KONST / Litografier / Litografi 15207237
nr 1520 7237
Sofia Linde
(f. 1980), Sverige
Litografi, Balkongmotiv, Signerad. 16/50. Bladets mått: 44x66 cm
Sofia Linde, svensk bildkonstnär född 1980.
måndag 6 februari 2023
kl 19:33:26